thecreative432

Problem z misją - GTA SA

17 postów w tym temacie

Witam! Zebrało mnie na wspomnienia i zainstalowałem GTA San Andreas. Postanowiłem przejść całą grę sam - żadnych kodów, trailerów. Ale napotkałem problem z misją z tańczeniem na plaży.. Te strzałeczki jakoś tak szybko przeskakują. Nie wiem o co chodzi.. Więc prośba - jakby ktoś mógł przejść za mnie tą misję :)
Link do save: http://www.sendspace.pl/file/0384050d2e8253b35b93390. Z góry dziękuje. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ysz.. tak to z młodymi jest. Toć piszę że ja sam nie przejdę tej misji bo strzałeczki przeskakują zanim nacisnę klawisz. Dlatego proszę o pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przecież to jest bardzo prosta misja. Musiałbyś mieć refleks żółwia, żeby tego nie przejść... Chyba że masz jakiś błąd w grze i rzeczywiście wszystko chodzi szybciej, wtedy pozostaje kwestia włączenia limitu klatek na sekundę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja kiedyś pamiętam, że problemy miałem z misją z tańczeniem aut. :D Ale to było jak GTA SA wyszło, to ile ja miałem lat. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Failed (piszę na przykładzie angielskiej wersji): Wybierasz OPTIONS, potem DISPLAY, następnie ADVANCED i klikasz obok FRAME LIMITER na ON. Wtedy masz ustawiony odgórny limit klatek, to jest - 30 stabilnych FPS.
(◕‿◕) lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli mnie masz nic ciekawego do powiedzenia to w ogóle się nie udzielaj. Sam w sensie kodów i trailerów.. Inaczej stoję w martwym punkcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

„Trening czyni mistrza”

Mi też to nie wychodziło, trochę poćwiczyłem i udało się. Próbuj, próbuj, w końcu Ci się uda. Ta misja nie jest chyba tak trudna?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.